Автомобільні ключі

У мережі майстерень «Експрес ключ» у Дніпрі досить довгий час успішно виготовляють автомобільні ключі з іммобілайзером (чіпом) чи транспондером.

Illustration

Якщо Вам потрібно виготовити автомобільний ключ, майстерня "Експрес ключ" у Дніпрі завжди рада Вам допомогти.

Якщо Вам потрібно виготовити автомобільний ключ, майстерня "Експрес ключ" у Дніпрі завжди рада Вам допомогти.Транспондер (transmitter + responder) - передавач респондент, це невеликий електронний чіп, який знаходиться всередені ключа і поміщається туди без постійного джерела енергії. Коли Ви вставляєте ключ у замок запалювання в положення «увімк», передавач із замка подає сигнал транспондеру, таким чином активізуючи його.Транспондер же посилає сигнал у відповідь. Цей сигнал є індивідуальним, пристрій у замку запалювання зніме блокування, тільки якщо дізнається сигнал у відповідь.Чіп посилає сигнал у радіусі 15-20 см, адже більше й не потрібно. Перш за все, ключ вже знаходиться в замку запалювання, і дуже важливо, що ніхто не зможе скопіювати посланий транспондер код, навіть перебуваючи поряд з машиною.
Якщо Вам терміново потрібно виготовити автомобільний ключ, Ви можете залишити заявку на сайті і ми Вам якнайшвидше передзвонимо.

Отримати онлайн консультацію

Image placeholder

Заповніть дані та прикріпіть фото ключа – ми зв'яжемося та допоможемо!

Оберіть фото

Дякую!

Ми зв'яжемося найближчим часом!

Can't send form.

Please try again later.