Установка і заміна замків

Протягом багатьох років компанія «Експрес ключ» в Дніпрі спеціалізується на установці та заміні замків, дверної фурнітури.

Наша команда – це професійні майстри, що володіють величезним досвідом у сфері монтажу, обслуговування та ремонту замків. Ми готові працювати з будь-якими дверними конструкціями та замочними механізмами. «Експрес Ключ» гарантує якісне виконання робіт у найкоротші терміни.
Компанія "Експресс ключ" надає послуги по заміні та встановленню замків у Дніпрі.Найпопулярніші види робіт, які ми надаємо:• Встановлення або заміна врізного та накладного замка у металеві та дерев'яні двері.• Встановлення а та заміна міжкімнатних замків.• Встановлення та заміна дверних ручок.

Illustration

Чому ми?

Висока кваліфікація спеціалістів

Приїдемо до вас максимально швидко

Зробимо роботу оперативно

Замінюємо і встановлюємо замок на новий при необхідності

Illustration

Як проводиться ремонт та встановлення замка?

Якщо Вам знадобився ремонт або встановлення замка вхідних дверей, викликати майстра у Дніпрі Ви можете, звернувшись до нашої компанії. Прибувши у призначений час, фахівець огляне замок та ухвалить рішення про доцільність ремонту. Потім замок знімають, розбирають та оглядають зсередини. Майстер може усунути деформацію його внутрішніх елементів, видалити засмічення, яке заважало нормальній роботі механізму, очистити деталі від корозії або замінити пружини.

  • Читати більше

    Також ремонт та встановлення замка може включати перекодування секретного блоку, якщо замок передбачає таку функцію. Слід враховувати, що ремонт замку не завжди можливий. Якщо деталі механізму сильно зношені, майстер порекомендує придбати новий замок на заміну і допоможе підібрати модель, установка якої не вимагатиме переробки дверей.Придбати вибраний замок та фурнітуру Ви також зможете у нас.Якщо Вам терміново потрібна установка замку, Ви залишайте заявку на сайті і ми Вам якнайшвидше передзвонимо.

Отримати онлайн консультацію

Image placeholder

Заповніть дані та прикріпіть фото ключа – ми зв'яжемося з Вами та допоможемо!

Оберіть фото

Дякую!

Ми зв'яжемося найближчим часом!

Can't send form.

Please try again later.