Продаж замків

Якщо Ваш замок вже зносився і немає можливості його відремонтувати, Ви завжди можете купити якісний замок у наших майстернях

В «Експрес ключ» у Дніпрі завжди можна придбати різноманітні навісні, врізні, накладні замки та циліндри. Дверні замки діляться на чотири категорії за ступенем надійності, критерій - час, який буде потрібно зломщику, щоб взламати замок.Перші дві категорії, це дверні замки, які використовуються в основному у міжкімнатних дверях, для їх відкриття достатньо кількох хвилин. Третя категорія - замки з підвищеними захисними властивостями, відкриття без ключа яких неможливе за короткий проміжок часу. Найнадіжнішими є четверта категорія замків. Щоб зламати такий замок, потрібно не менше, ніж півгодини. Крім того, двері з таким замком можуть витримати тиск до 1000 кг.Майстерня "Експрес ключ" у Дніпрі допоможе Вам підібрати та купити якісний замок.

Illustration

За способом встановлення замки бувають:

Накладні

Врізні

Навісні

За типом механізму замки поділяють на:

Illustration

Рейкові (ригельні)


Illustration

Електронні


Illustration

Кодові


Illustration

Сувальдні


Illustration

Циліндрові замки


Ригельні замкиЛегко та часто ламаються. Складаються з одного-двох рухомих засувів. Відкривається ригельний замок довгим та важким ключем з нарізками.
Електронні замкиТакий замок можна поставити непомітно в металеві двері, наприклад, без замкової свердловини. І відкривати натисканням деякої комбінації дзвінка або з брелока. Плюс завжди існує можливість перекодування записів дзвінків. Такий замок має найвищу секретність. Однак такий замок вимагає постійного джерела живлення, не переносить вологу та низьку температуру.
Кодовий замокВикористовуються переважно на службових дверях, на сейфах, портфелях, під'їздах.
Сувальдні замкиГоловні елементи сувальдного замку - кодові пластини, які розташовані в корпусі замку, по краях є вирізи. Ключі трубчастої форми з бородками, що виступають. Часто ці ключі називають сейфовими. Сувальдні замки найбільш зламостійкі та антивандальні. Однак їх легко розкрити за допомогою відмичок або підбору ключів.

Отримати онлайн консультацію

Image placeholder

Заповніть дані та прикріпіть фото замка – ми зв'яжемося з Вами та допоможемо!

Оберіть фото

Дякую!

Ми зв'яжемося найближчим часом!

Can't send form.

Please try again later.