Виготовлення пультів від воріт, гаража та шлагбаумів

У сучасному світі технології не стоять на місці, постійно з'являються різні функціональні пристрої, які спрощують наше життя роблячи його комфортнішим, хоча іноді ми цього зовсім не помічаємо, приймаючи, як само собою зрозуміле. Одним таким пристроєм, який дійсно заслуговує на увагу і є пульт дистанційного керування різними автоматичними об'єктами, наприклад:●  Ворота (в'їзні/виїзні, розстібні, гаражні, відкатні та промислові);●  Захисні ролети та маркізи;●  Шлагбауми;●  Сонцезахисні штори;●  Вхідні хвіртки та інше.
Проте, незважаючи на свої досить компактні габарити, пульт, призначений для відкриття воріт, цілком здатний керувати одночасно одним, двома, трьома і навіть чотирма незалежними об'єктами. На сьогоднішній день на ринку вже представлені пульти від німецьких, італійських, китайських, прибалтійських та ізраїльських виробників. Такі, як: CAME, NICE, FAAC, BENIBCA, SOMMER, GSN, DOORHAN, AN-MOTORS, BFT, GANT, GEO, ROGER, які можуть відрізнятися своїм дизайном, функціоналом та іншими параметрами.

Illustration
Illustration

Отже, пульт управління воротами є невеликим стильним брелоком, який, при бажанні, можна навіть закріпити на зв'язку з ключами, на сумку, гаманець або рюкзак, що дуже зручно, так як аксесуар не загубиться. А якщо говорити вже про загальні особливості та характеристики такої моделі, яка ідеально підходить як для приватного, так і для колективного житлового сектора, то виглядатиме цей пульт ось таким чином:●  Працює на частоті 433,92 або 868 МГц, але понад 90% пультів в Україні працюють на частоті 433, 92 МГц.●  Стійкий до перешкод, що періодично створюються вежами мобільного зв'язку, електродвигунами або трансформаторами.●  Постійно функціонує за будь-якого режиму температури.●  Достатня дальність його дії, найбільш відповідним показником якої є 50-150 метрів.●  Досить легко програмується. Він налаштовується двома методами - записом відразу в приймач або ж "від пульта до пульта".

  • Читати більше

    Підібрати потрібну модель, яка керуватиме сучасною автоматикою, дуже зручно в нашій мережі майстерень «Експрес ключ». У нас досить великий вибір двох і чотириканальних пультів таких марок, як CAME, NICE, FAAC, GSN, SOMMER, DOORHAN, GEO, BFT, GANT, також є широкий асортимент універсальних пультів, без яких не зможете обійтися, якщо на хвіртках, воротах та на шлагбаумі стоїть автоматика зовсім різних фірм, а носити в кишені велику зв'язку таких аксесуарів немає жодного бажання, та це й незручно.Наша мережа майстерень «Експрес ключ» завжди в курсі всіх новинок у світі автоматики. Ми легко допоможемо Вам підібрати сучасний, а головне функціональний пульт до воріт.

Отримати онлайн консультацію

Image placeholder

Заповніть дані та прикріпіть фото ключа – ми зв'яжемося та допоможемо!

Оберіть фото

Дякую!

Ми зв'яжемося найближчим часом!

Can't send form.

Please try again later.