Виготовлення автоключів

У житті кожного автомобіліста виникає "той самий" неприємний момент, коли перевірив навіть внутрішні кишені куртки, а ключа від "ластівки" все одно немає. Або ж, коли марні спроби розблокувати машину за допомогою нескінченних натискань на кнопки ключа для авто закінчуються нічим.Можна нескінченно звинувачувати себе і всі можливі зовнішні фактори, але це не скасовує того факту, що виготовлення дубліката автомобільного ключа є однією з найважливіших послуг при покупці авто, яка економить час і гроші, оскільки при втраті ключа ціна на його відновлення буде значно вищою. . Погодьтеся, легше зробити дублікат ключа, процес виготовлення якого в середньому займає 15-20 хвилин, ніж потім стикатися з подібними проблемами.Але де ж у Дніпрі можна якісно виготовити дублікат автомобільного ключа?
Перш ніж відповісти на це питання, пропонуємо ознайомитись Вам з усіма існуючими видами автоключів, які з легкістю можуть виготовити наші спеціалісти.

Illustration

Види автоключів

Illustration

Ключ із чіпом без кнопок

Представлений у більшості марок автомобілів.Захист від угону забезпечується завдяки іммобілайзеру.

Illustration

З чіпом та кнопками управління центрального замку

Чіп запрограмований під іммобілайзер, а радіочастотний модуль забезпечує відкриття автомобіля. Відкриття та закриття забезпечується передачею спеціального сигналу з кодом.

Illustration

Звичайні – прості ключі з лезом

Представлені машинами до 1995 року випуску. Захист від угону забезпечується лише завдяки таємності замку запалювання.

Illustration

Smart-ключі

Технологічні ключі, які не треба діставати із сумки/кишені для відкриття дверей та запуску двигуна автомобіля. Щоб відкрити машину, достатньо натиснути кнопку дверей, яка знаходиться в радіусі дії ключа, а щоб завести авто - кнопку start/stop, яка знаходиться в салоні автомобіля.

Процес виготовлення автомобільного ключа здебільшого складається з таких основних етапів:

  • Виготовлення

    Дублікат автомобільного ключа виготовляють на спеціальному професійному устаткуванні.

  • Програмування (не відноситься до звичайного ключа із лезом)

    После чего автоключ программируется под отдельно взятую машину индивидуально, поскольку каждая марка и модель в этом деле уникальна.

Виготовлення дубліката або ремонт автомобільних ключів - процес досить копіткий, який виконується тільки справжніми профі. У мережі майстерень "Експрес ключ" у Дніпрі працюють фахівці з більш ніж десятирічним досвідом роботи у сфері виготовлення будь-яких видів ключів.Потрібно зробити дублікат автомобільного ключа? Приходьте або дзвоніть у "Експрес ключ" у Дніпрі!

Отримати онлайн консультацію

Image placeholder

Заповніть дані та прикріпіть фото ключа – ми зв'яжемося та допоможемо!

Оберіть фото

Дякую!

Ми зв'яжемося найближчим часом!

Can't send form.

Please try again later.