Illustration

Ключ для шафок

Потрібен дублікат ключа? Приходьте або дзвоніть у "Експрес ключ" у Дніпрі! Наші майстри швидко та якісно зможуть виготовити ключ для шафки.

У Дніпрі продовжується модернізація освітньої системи. Тепер школи нашого міста ще більше відповідатимуть європейським стандартам. Зокрема у Дніпровських школах почали встановлювати індивідуальні шафки для особистих речей школярів. За інформацією Міськради, така європейська модернізація торкнеться всіх шкіл міста.Тепер школярі зможуть залишати речі та шкільне приладдя у спеціальній шафці, під індивідуальний особистий ключ.Польські ключі для шкільної шафки мають досить рідкісний профіль та вертикальну нарізку. Завдяки новому європейському профілю, відкрити таку шафку відмичкою, стає досить проблематично. Це і дає впевненість у тому, що речі вашої дитини залишаться в безпеці.

  • Читати більше

    Шафки оснащені специфічними замками та батьки школярів зіткнулися з проблемою виготовлення дублікатів ключів до персональних осередків, бо не було спеціальних заготовок для виготовлення цих ключів. Наша компанія замовила спеціальні заготівлі для виготовлення ключів, і тепер ключ для шафки можна виготовити в наших майстернях.
    На даний момент у місті виготовити ключі для шкільної шафки можна лише у мережі майстерень міста Дніпро – «Експрес ключ»
    Ми можемо виготовити дублікат ключ для шафи.

    Потрібен дублікат ключа? Приходьте або дзвоніть у "Експрес ключ" у Дніпрі! Наші майстри швидко та якісно зможуть виготовити ключ для шафки.

Отримати онлайн консультацію

Image placeholder

Заповніть дані та прикріпіть фото ключа – ми зв'яжемося та допоможемо!

Оберіть фото

Дякую!

Ми зв'яжемося найближчим часом!

Can't send form.

Please try again later.