Квартирний ключ

Англійський ключ має кілька різновидів. Це ключ або з одностороннім нарізуванням, або з нарізуванням з двох сторін.Англійський ключ, який ще називають квартирним, на сьогоднішній день – найпоширеніший із усіх видів ключів. Якщо вам потрібно виготовити квартирний ключ, майстерня "Експрес ключ" у Дніпрі завжди рада вам допомогти.
Усього їх існує безліч і всі вони відрізняються між собою унікальним, не схожим на інші ключі профілем. Майстерня "Експрес ключ" у Дніпрі допоможе вам виготовити квартирний ключ та будь-які інші види ключів. Окрім досить популярних для нашого регіону односторонніх ключів стали з'являтися ключі так званого європрофілю, ролетні ключі, двосторонні ключі. Також до ключів англійського типу відносять автомобільні ключі (одно або двосторонні).
Якщо вам терміново потрібно виготовити англійський ключ, Ви можете залишити заявку на сайті і ми вам якнайшвидше передзвонимо.

Illustration

Якщо є ключ, то обов'язково має бути замок, який цим ключем можна відкрити. Замок та ключ нерозривно пов'язані, і без одного не було б іншого. Ми вже давно називаємо цей замок «англійською», але рідко хтось може пояснити чому.
Ми пропонуємо високий рівень сервісу та помірні ціни. Ключі мають властивості губитися, тому вірним рішенням може стати замовлення одного чи кількох дублікатів. Також Ви можете звернутися до нас, якщо вам потрібно виготовити англійський ключ або дублікат ключа від домофону.
Потрібен дублікат ключа чи виготовити квартирний ключ? Приходьте або дзвоніть у "Експрес ключ" у Дніпрі! Все, що потрібно для того, щоб виготовити англійський ключ - це прийти до нас з одним із робочих ключів від замку.

Отримати онлайн консультацію

Image placeholder

Заповніть дані та прикріпіть фото ключа – ми зв'яжемося та допоможемо!

Оберіть фото

Дякую!

Ми зв'яжемося найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.