Лазерний ключ

Вертикальний (він лазерний) ключ, нарізка якого відбувається на спеціальних вертикальних фрезах. Фреза робить спеціальні маленькі виїмки зверху ключа на певній глибині. До вертикальних також відносять хвильові ключі. Якщо вам потрібно виготовити лазерний ключ, майстерня "Експрес ключ" у Дніпрі завжди рада вам допомогти.
Вертикальний ключ – рівносторонній, тобто його можна вставляти у замок будь-якою стороною. Ще вертикальний ключ називають місячним, тому що на ключі є спеціальні лунки, які відповідають пружним пінам, розташованим у замку. Майстерня "Експрес ключ" у Дніпрі допоможе вам виготовити вертикальний ключ та будь-які інші види ключів. За допомогою цих самих пінів і задається код для відкриття замку.Коли ви вводите вертикальний ключ у циліндр замку, піни опускаються на певну глибину, ніж відчиняють або закривають сам замок. Лунки виточують із високою точністю, також від кількості цих лунок залежить секретність замку.
Потрібен дублікат ключа чи виготовити лазерний ключ? У вас такий самий ключ як на фото? Приходьте або дзвоніть у "Експрес ключ" у Дніпрі! Наші майстри швидко та якісно зможуть виготовити вертикальний ключ.

Отримати онлайн консультацію

Image placeholder

Заповніть дані та прикріпіть фото ключа – ми зв'яжемося та допоможемо!

Оберіть фото

Дякую!

Ми зв'яжемося найближчим часом!

Can't send form.

Please try again later.