Illustration

Циліндри для замків

У майстернях «Експрес ключ» у Дніпрі кожен бажаючий зможе купити серцевину замку або якісні фірмові вироби за доступною ціною.

Циліндри для замків – це пристрої, за допомогою яких діє запірний механізм. Саме цей елемент є кодовим та забезпечує секретність замкових свердловин.Вхідні двері повинні бути надійними та міцними. В «Експрес ключ» у Дніпрі завжди можна купити серцевину замку.
Чим «хитріша» серцевина замку, тим більша безпека забезпечується вашим речам.Купити циліндровий замок означає отримати один з найнадійніших запірних механізмів. З'явилося таке конструкційне рішення понад сто років тому. Але процес розвитку та вдосконалення не припиняється. Вже зараз циліндричний замок не вимагає надзусиль для відкриття-закривання. А в разі втрати ключів не потрібна заміна всього механізму, достатньо встановити лише новенький циліндр.Ще одна перевага циліндрового штифтового замку – поєднання з виробами різних виробників. Але вибір серцевини пов'язаний із деякими нюансами, які необхідно знати.

 • Читати більше

  Щоб купити личинку дверного замка хорошої якості, потрібно, крім реальних ознак, які можна помацати або побачити, звертати увагу і на інші властивості, наприклад:
  · Простота експлуатації;
  · Довговічність та зносостійкість;
  · Надійність.
  У майстернях «Експрес ключ» у Дніпрі кожен бажаючий зможе недорого купити серцевину замку або якісні фірмові вироби за доступною ціною. На сайті представлені циліндри для замків, які відрізняються такими характерними рисами:
  Високий рівень захисту: за допомогою таких циліндрів можна надійно захистити двері від злому та відкриття відмичками;
  Зносостійкість: всі циліндри, виконані виключно з міцних та надійних сплавів, а це гарантує довгі роки їхньої безпроблемної експлуатації;
  Великий асортимент: ми пропонуємо вироби з механізмами «ключ-ключ» та «ключ-баранчик». Другий варіант дозволяє замикати двері зсередини виключно за допомогою тумблера. Такий тип циліндрового механізму відмінно підходить для вхідних дверей. У нас ви знайдете личинки для ключів різного виду (англійська, фінська, плоска та ін.).
  У наших майстернях ви можете придбати циліндри для замків від найнадійніших виробників
  · ABLOY
  · FUARO
  · GU BKS
  · ISEO
  · MUL-T-LOCK
  · PROTECT
  · RDA
  Вам потрібно купити серцевину замка? Приходьте або дзвоніть у "Експрес ключ" у Дніпрі!

Отримати онлайн консультацію

Image placeholder

Заповніть дані та прикріпіть фото ключа – ми зв'яжемося та допоможемо!

Оберіть фото

Дякую!

Ми зв'яжемося найближчим часом!

Can't send form.

Please try again later.