Врізні замки

Мастерская "Экспресс ключ" в Днепре поможет Вам подобрать и помочь купить врезной замок.

Якщо Ваш замок вже зносився і немає можливості його відремонтувати, ви завжди можете купити врізний замок в наших майстернях.
Врізні замки встановлюють усередину дверей. Такі замки досить складні для установки, тому є велика ймовірність їхньої неякісної установки.В «Експрес ключ» у Дніпрі завжди можна купити врізний замок.
Врізний замок сильно послаблює міцність дверей у місці встановлення плюс сам замок легко доступний для зловмисника. Але тут є й інша сторона: у випадку, коли двері металеві, врізний замок дуже надійний, металеве полотно дверей у цьому випадку виступає і кріпленням і захистом. Врізний замок вважається ідеальним для залізних дверей, непомітний і практично не змінює вигляд самих дверей.Майстерня "Експрес ключ" у Дніпрі допоможе Вам підібрати та допомогти купити врізний замок.
Зрештою, врізні та накладні замки практично ідентичні за своїми властивостями, тому вибір — лише справа смаку споживача. Часто, якщо вхідні двері подвійні, на зовнішні двері встановлюють врізний замок, а на внутрішні - накладний.

Отримати онлайн консультацію

Image placeholder

Заповніть дані та прикріпіть фото ключа – ми зв'яжемося та допоможемо!

Оберіть фото

Дякую!

Ми зв'яжемося найближчим часом!

Can't send form.

Please try again later.